Jdi na obsah Jdi na menu
 


2. narozeniny

Takhle Sendy oslavila svoje druhé narozeniny.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

krytí

(Katka a Sendy, 11. 4. 2007 20:28)

Ahoj, Sendy jsem dávala až na skoro 2,5 letech. Na roce a půl je podle mě brzo - kamarádka tak nakrývala a fenka se jí pak o štěňata nestarala. Podle zvěrolékaře je to nejlepší tak ve 3 letech, takže ještě aspoń tak rok vydrž :-)

nakrytie

(veronika1804, 11. 4. 2007 15:47)

ahoj ja sa chcem opytat kedy ste dali vasu fenku nakryt nevedela som kde sa to mam opytat tak sa pytam tu dufam ze to nevadi?ja mam tiez fenku ma 1,5.

Odpověď

(Katka, 26. 5. 2006 21:51)

Vážená paní Dagmar, ráda Vám na Váš dotaz odpovím, ale možná by bylo lepší, kdybyste mi zanechala svoji e-mailovou adresu, pokud máte, protože bych se o tématu o psech bez PP ráda více rozepsala a sdělila Vám tak sice jen můj osobní, ale zato upřímný názor. Sendy je sice moje první bližší zkušenost s chovem psů, ale myslim, že jsem za ty skoro 3 roky s ní poznala berňáky docela dobře a můžu se s vámi o zkušenosti poradit.
Takže se prosím ozvěte kdyžtak na můj mail: Kacka.Smidova@seznam.cz nebo zanechte svůj a já Vám ráda co nejdříve odpovím.

Pejsek

(Dagmar Kolodziejová, 26. 5. 2006 16:40)

Dobrý den,
Máte velmi hezké webové stránky, a proto jsem se rozhodla Vám napsat a poradit se.
Dnes už mám zajednané štěně BSP bez průkazu také a opravdu se těším až si ho vyzvednu.
Chtěla bych se Vás zeptat v kolika týdnech Vy prodáváte štěňata a jakou máte zkušenost s pejskem bez PP. Ani už nechci číst ty články, ve kterých pořád píšou jak není dobré kupovat psy bez PP.
Myslím si, protože jsem měla dva pejsky i když malé rasy 14 a 15 let, jak se říká pouliční směs a nikdy jsem nelitovala že takoví byli. Nyní jsme se tedy rozhodli, pro berňáčka i když bez PP.
Nebudu ho mít na žádné výstavy ani pro další rozmnožování, ale do velké zahrady k rodinnému domu.
Proto bych chtěla vědět na to Váš názor a budu ráda, když mi odpovíte a něco o nich napíšete, z Vašeho pohledu
Předem Vám děkuji, Kolodziejová Dagmar